IWA OutdoorClassics – přípravy finišují!

 

Po dvouleté nucené pauze zaplní přes 950 vystavovatelů veletrhu IWA OutdoorClassics v termínu 3. – 6. března 2022 haly norimberského výstaviště, aby zde opět představili odbornému publiku své novinky. Prezentován bude kompletní sortiment pro lov a sportovní střelbu, vybavení pro pobyt v přírodě a vše s tím související. Chybět nebudou ani prostředky a výstroj pro osobní ochranu.

 

Konečně naživo! Pořadatel má zacíleno na:

Trendy & inovace – jsou prezentovány v hale 6 na přehlídce novinek New Product Center, prostor novým firmám a startupům je dán v Newcomer Area v předsálí haly 3c.

Community & Networking – není nic efektivnějšího, než osobní sekání a vyzkoušení produktů na živo.

Impulzy & znalosti – aktuální témata budou prezentována na diskuzích v rámci IWA Stage.

 

Podrobnosti o veletrhu, o vystavovatelích a jejich výrobcích a informace k bohatému doprovodnému programu naleznete na webové stránce https://www.iwa.info/de/ausstellerprodukte

 

Veletrh IWA OutdoorClassics je kontraktační, neprodejní veletrh určený odborným návštěvníkům od 18 let.  

Pro vstup na výstaviště platí hygienický koncept. Informujte se prosím před veletrhem, na webové stránce pořadatele, jaká jsou aktuální bezpečnostní opatření. V tuto chvíli platí pro návštěvníky pravidlo 2G+, tedy doklad o očkování nebo o prodělané nemoci, plus antigenní nebo PCR test. Návštěvníci s třetí dávkou vakcíny nemusí dokládat test.

 

 

V případě Vašich dotazů jsme Vám rády k dispozici.