12.05. - 15.05.2021

Mezinárodní veletrh přírodního kamene a jeho zpracování


 

Veletrh Stone+tec byl v roce 2020 kvůli pandemii koronaviru zrušen. Další ročník veletrhu proběhne 12. – 15. 5. 2021.


 

Přírodní kámen patří k nejstarším, nejfantastičtějším a nejtrvanlivějším materiálům. To, že je přírodní kámen aktuální materiál také v dnešní době, dokazuje pravidelně právě mezinárodní veletrh Stone+tec v Norimberku.

 

DOTACE pro vystavovatele od CzechTrade

Česká agentura pro podporu obchodu CzechTrade organizuje na veletrh Stone +tec společný stánek českých firem. Firmy se mohou zúčastnit expozice za výhodných finančních podmínek. Společná expozice je spolufinancována z OPPIK, projekt  NOVUMM.  Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií příležitost čerpat dotaci z evropských fondů do výše 80 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy je 50 %.

Účast pro vystavovatele je organizačně velmi nenáročná. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vybraný dodavatel, který zajistí expozici na klíč. Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou 9 qm, činí její nálady ca 45 tisíc Kč. V případě zájmu nás kontaktujte. 


Odborná nabídka


  • Přírodní kámen pro vnitřní a vnější využití, fasády, techniky zpracování upevnění, péče, konzervování a restaurování přírodního kamene, bezpečnost práce a ochrana životního prostředí služby
  • Umělý kámen pro vnitřní využití
  • Technika: stroje, zařízení a nářadí na získávání přírodního kamene, zpracování přírodního kamene, zasazení a instalování přírodního kamene, výroba nářadí pro zpracování diamantů, těžební technika, doprava, obaly
  • Náhrobky, památníky a příslušenství, přírodní kámen na pomníky náhrobní kameny, doplňky na pomníky

Pro vystavovatele

 

Přihláška na veletrh 2021 bude k dispozici od září 2020.

Dotace od CzechTrade, projekt NOVUMM

 


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů

 


Pro média

 

Tiskové centrum