Pro vystavovatele


Dotační programy přes CzechTrade

Agentura pro podporu obchodu CzechTrade má v dotačnímu projektu NOVUMM nebo NOVUMM KET zařazeny v roce 2022 následující veletrhy pořádané v Norimberku:

 

FACHPACK (27.-29.09.2022)

Na výše uvedených veletrzích je organizována společná expozice českých firem. Jakmile je splněna podmínka účasti nejméně 3 firem na společné expozici, mohou o dotaci žádat samostatně vystavující malé a střední podniky.

Detailní informace k OPPIK NOVUMM a NOVUMM KET naleznete zde.

 

Oficiální účasti MPO ČR

GaLaBau (14.-17.9.2022), Kategorie C – příspěvek samostatně vystavujícím firmám

Chillventa (11.-13.10.2022), Kategorie  C  – příspěvek samostatně vystavujícím firmám

it-sa (25.-27.10.2022), Kategorie  B – společná expozice

Podrobné informace k oficiálním účastem Ministerstva průmyslu a obchodu zde.

Jeli Vaše společnost zainteresovaná vystavovat na některém z veletrhů, který pořádá NürnbergMesse Group, rádi Vám budeme nápomocni v přípravách Vaší účasti. Jako první krok je nutno vyplnit přihlášku, tu naleznete u všech veletrhů pořádaných v Norimberku v sekci daného veletrhu v pravém sloupci v prostoru „Pro vystavovatele“.

MesseService nabízí vystavujícím firmám širokou škálu stánků.  Na webové stránce Standkonfigurator si můžete vybrat expozici dle vašich představ. Zdarma si můžete nechat zaslat cenovou nabídku na vámi zvolenou expozici.

Zajištění hotelu přes veletržní společnost: hotels.nuernbergmesse

Zajištění hotelu přes rezervační portály:

Nuernberg.de 

HRS

Pronájem pokojů, apartmánu u soukromých osob 9flats

Rezervace hotelu přes partnerskou společnost pořadatele veletrhu: ServicePartner Business & Service

Příjezdová mapka po dálnici.

Pro vystavovatele nejsou vyhrazena speciální parkoviště, ve dnech před a po veletrhu je parkování na přilehlých parkovištích zdarma, ve dnech konání se veletrhu stojí parkování 10 EUR na den.

Užitečné informace


Upozornění na falešné zápisy do katalogů

Bohužel se rozmáhá nekalá činnost ohledně falešných zápisů do katalogů. Informace v češtině naleznete zde. Podrobné informace a návod jak postupovat zveřejňuje na svém webu AUMA (Německý svaz výstavnictví).