17.02. - 20.02.2021

Mezinárodní veletrh biopotravin


Na mezinárodním veletrhu BIOFACH v Norimberku je každoročně představena nejobsáhlejší přehlídka trendů a inovací z biosektoru. Během čtyř veletržních dnů zde prezentují vystavovatelé z celého světa své novinky mezinárodnímu odbornému publiku. BIOFACH je synonymem biotradice a inovací, propojuje celé odvětví od průkopníků až po nové firmy a odráží jedinečným způsobem  globální biotrh v jeho inspirující rozmanitosti. Souběžně s veletrhem BIOFACH probíhá mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS.

 

DOTACE 

Účast firem na veletrhu BIOFACH 2021 je podporována Ministerstvem zemědělství ČR v rámci dotačního podprogramu 9.H.a. Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí pod patronací Ministerstva zemědělství (částečná úhrada pronájmu výstavní plochy, úhrada registračního poplatku a jedné zpáteční letenky do veletržní destinace), podrobnosti  naleznete zde: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/mezinarodni-veletrhy-a-vystavy/x9-h-podpora-ucasti-na-mezinarodnich/.

Na uvedeném linku se rovněž dočtete, že je NOVÝ POSTUP PŘI PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTI O DOTACI NA VELETRHY KONANÉ OD 1. 6. 2020 DO 31. 5. 2021. Každý žadatel bude podávat žádost o dotaci na Portálu farmáře SZIF. 

Jedno, zda-li se firma zúčastní veletrhu na společné nebo samostatné expozici, požádat o dotaci je možné jen přes Portál farmáře. V případě dotazů k dotaci kontaktujte pracovníka SZIF pana Zlatohlávka antonin.zlatohlavek@szif.cz

 

Společná expozice zastřešená Ministerstvem zemědělství je již zcela obsazená. Firmy mohou žádat o dotaci na samostatné stánky.


Odborná nabídka


  • biopotraviny pro maloobchod, velkoobchod, specializované obchody, supermarkety a gastronomii
  • ekologické zemědělství a marketing
  • ostatní přírodní produkty
  • media a služby

Pro vystavovatele

 

Online přihláška na BIOFACH 2021

Informace o cenách a kalkulačka účasti.

 


Pro návštěvníky

 

 

Katalog vystavovatelů


Pro média

 

Tiskové centrum