10.03. - 11.03.2021

The International Exhibition & Conference Law Enforcement, Security and Tactical Solutions


 

Pořadatel významného veletrhu sportovních a loveckých zbraní IWA, rozšířil v roce 2012 své výstavnické portfolio o odborný veletrh Enforce Tac, čímž vytvořil platformu  pro prezentaci firem, které nabízí vybavení pro policii, celní správu, armádu a bezpečnostní složky.
Nomenklaturu veletrhu tvoří: zbraně, munice, balistické příslušenství, optika, optoelektronika, taktické doplňky, dále oblečení pro zásah, bezpečnostní vesty, helmy, štíty a uniformy. Nedílnou součástí prezentovaného sortimentu je také informační a komunikační technika a drony.

 

DOTACE NOVUMM

Veletrh je zařazen do OPPIK, projekt NOVUMM. Malé a střední firmy se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou získat na svou účast dotaci. Na veletrhu je organizována společná expozice. Účast vyjede vystavující firmu zhruba na 60 tisíc Kč, záleží na velikosti plochy, kterou si firma zarezervuje. Pro vystavující firmy je účast velmi nenáročná, protože organizaci a výstavbu stánku přebírá realizátor vybraný agenturou CzechTrade.

Společná expozice měla letos výborné umístění, které si zachová i v roce 2021.

Dotaci mohou čerpat také společnosti, které upřednostní samostatný firemní stánek, splní -li kritéria určená projektem NOVUMM.

 


Odborná nabídka


  • zbraně, balistické příslušenství, optronika a taktické vybavení
  • oblečení pro zásah: vesty, vesty odolné proti probodnutí, ochrana těla i obličeje, štíty a přilby
  • chráněné vozy
  • doplňková taktická výbava, jako jsou drony a bezosádková pozemní vozidla (UGV)

Pro vystavovatele

 

Přihlášku na EnforceTac 2021 Vám rádi zašleme na vyžádání.


Pro návštěvníky

 

Katalog vystavovatelů

 

 


Pro média

 

Tiskové centrum